0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
India
Indian Super League
Odisha
-
-
Northeast United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
RB Leipzig
۰
۱
AC Horsens
inprogress
۱۶:۳۰
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
AS Monaco
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hannover 96
-
-
Hertha BSC Berlin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
inprogress
۱۵:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
SC Rheindorf Altach
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
MSK Zilina
۱
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۶:۳۰
SKN St. Polten
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
-
-
Hearts Of Midlothian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SV Ried
۰
۰
Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۱
۰
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
inprogress
۱۶:۱۵
Algeria
U21 League 2
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
-
-
CF Akbou (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Croatia
1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۱
NK Solin
inprogress
۱۶:۰۰
Kustosija
۰
۱
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۵:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۵:۳۰
FK AS Trencin
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۶:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
inprogress
۱۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Algeria
U19 League
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
India
I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga I
FC UTA Arad
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
Tanzania
Premier League
Kagera Sugar
۰
۰
Ihefu FC
inprogress
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۱
۰
Namungo FC
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۰
ACS KSE Targu Secuiesc
inprogress
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
-
-
Olimpic Zarnesti
inprogress
۱۵:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
inprogress
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
Bul FC
۰
۰
Wakiso Giants FC
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
Algeria
Ligue 2
RC Relizane
-
-
SKAF Khemis Melina
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olympique Medea
-
-
MCB Oued Sly
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
RC Kouba
-
-
GC Mascara
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Boufarik
-
-
NA Hussein Dey
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
-
-
USM Annaba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۱
۱
Phoenix Buzias
inprogress
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۱
CSM Scolar Resita
inprogress
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
inprogress
۱۵:۳۰
Egypt
Division 2
Wady Degla
۲
۱
Al Nasr Cairo
inprogress
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
inprogress
۱۶:۰۰
Petrojet
۱
۱
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۶:۰۰
Kahraba Ismailia
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۰
۰
FC Masr (ZED)
inprogress
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۰
El Entag El Harby
inprogress
۱۶:۰۰
El Obour SC
۱
۰
FC Porto Suez
inprogress
۱۶:۰۰
Guatemala
Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۳
۰
FC Dinamo Bacau
inprogress
۱۵:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al Sahel Abu Halifa
۲
۰
Al Salibikhaet
inprogress
۱۶:۳۰
Al-Naser
۰
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۳
Viitorul Daesti
inprogress
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۰
۰
Irodotos
inprogress
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۰
۰
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۶
۰
Armata Aurul Brad
inprogress
۱۵:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Senior Division
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۵:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
inprogress
۱۵:۳۰
Uganda
2nd Division
Ndejje University
۰
۰
Mbarara City
inprogress
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Marines FC
۰
۱
Mukura Victory
inprogress
۱۶:۳۰
Portugal
League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
-
-
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
inprogress
۱۵:۳۰
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰